BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA

Nabízíme širokou škálu služeb týkající se ochrany majetku, osob, akcí, převozy peněz a cenin. Dlouholetá praxe nám umožňuje zaručit našim klientům spokojenost.

 

 

K tomu také napomáhá používání používání kvalitních zabezpečovacích systémů, komunikační techniky a dalších prostředků týkajících se zabezpečení.

 

 

 Přístupy

 

 

Dálková ochrana - připojeni na Pult centralizované ochrany - PCO

 

 Společnost SECURITY REDON Plus nabízí profesionální zhodnocení a následnou montáž systému zabezpečovacího zařízení vlastními techniky ( víc sekce technická), kteří připraví bezplatně návrh na zabezpečení objektu. V případě Vašeho zájmu o tento druh zabezpečení Vám provedou technici montáž elektronického zabezpečovacího systému a následné napojení objektu k PCO. V případě této komplexní služby je napojení k PCO zdarma a liší se také měsíční paušální částka za monitorování objektu na PCO. V případě, že objekt má již vlastní zabezpečovací zařízení naši technici provedou napojení na PCO a to za připojovací poplatek, který činí od 800,- - 1500,-Kč podle velikosti objektu.

Po připojení k PCO je objekt monitorován 24hodin našimi dispečery, kteří v případě narušení objektu vysílají speciální zásahovou jednotku ( ozbrojenou a speciálně vycvičenou k těmto úkolům), která na objekt vyjede ( ručíme dojezd do 10min. ) a provedou kontrolu hlídaného objektu.

Na základě vyhodnocení zpráv dispečer podá informace klientovi, policii a v případě potřeby hasičskému sboru. Přenos signálu na PCO je pomocí telefonní linky a rádiovým přenosem.

Měsíční paušál za monitorování objektu činí od 600 - 5000,-Kč zaleží na velikosti objektu,jeho vybavení a poloze. Platba za planý výjezd - 300,-Kč ( neplatí se v případě narušení objektu)

Jsme schopni monitorovat objekty v těchto lokalitách :

Havířov ( Těrlicko, Stonava, Horní Suchá, Datyně apod.)
Ostrava
Orlová
Karviná
Bohumín
Petřvald

 

 

 

                                                zpět                      zpět služby

 

Proč právě Redon plus..

Agentura vznikala v samých začátcích, které byli těžké pro všechny začínající firmy, současné vedení firmy se skládá ze zakladatelů firmy a mohou se tak opřít o dlouholeté zkušenosti a poznatky v tomto oboru.

 

Zkušenosti nasbírané za dobu trvání firmy se kladně promítají do kvality služeb, profesionální přístup je dnes samozřejmostí a ani u nás tomu není jinak.

 

Je jen na Vás jak se k ochraně svého majetku postavíte, my jsme tu pro ty , kteří se rozhodli svůj majetek chránit.