BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA

Nabízíme širokou škálu služeb týkající se ochrany majetku, osob, akcí, převozy peněz a cenin. Dlouholetá praxe nám umožňuje zaručit našim klientům spokojenost.

 

 

K tomu také napomáhá používání používání kvalitních zabezpečovacích systémů, komunikační techniky a dalších prostředků týkajících se zabezpečení.

 

 

 Přístupy

 

 

 Montáže zabezpečovacího zařízení

 

         

 

Nabízíme montáže veškerých zabezpečovacích systémů, čtecí zařízení, čipové vstupní zařízení, alarmy, zvonkové a vstupní systémy do společných vchodů a další

 

Vzhledem k rozšiřování nabídky a novým dodavatelům je tato sekce ve výstavbě, kde připravujeme aktuální nabídku, popisy i výrobce těchto komponent. Vzhledem k ke neustálému zdokonalování těchto technologií se přizpůsobujeme novým špičkovým výrobcům těchto zařízení abychom našim klientům mohli nabídnout nejnovější produkty na trhu.

 

Tato sekce bude brzy dokončena. Děkujeme za pochopení.

 

        

 

 

                                                zpět                             zpět služby

 

Proč právě Redon plus..

Agentura vznikala v samých začátcích, které byli těžké pro všechny začínající firmy, současné vedení firmy se skládá ze zakladatelů firmy a mohou se tak opřít o dlouholeté zkušenosti a poznatky v tomto oboru.

 

Zkušenosti nasbírané za dobu trvání firmy se kladně promítají do kvality služeb, profesionální přístup je dnes samozřejmostí a ani u nás tomu není jinak.

 

Je jen na Vás jak se k ochraně svého majetku postavíte, my jsme tu pro ty , kteří se rozhodli svůj majetek chránit.