BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA

Nabízíme širokou škálu služeb týkající se ochrany majetku, osob, akcí, převozy peněz a cenin. Dlouholetá praxe nám umožňuje zaručit našim klientům spokojenost.

 

 

K tomu také napomáhá používání používání kvalitních zabezpečovacích systémů, komunikační techniky a dalších prostředků týkajících se zabezpečení.

 

 

 Přístupy

 

 

Detektivní a bezpečnostní poradenství

 

 

Bezpečnostní poradenstvíSecurity Redon Plus pro své klienty provádí bezpečnostních průzkumy jakéhokoliv systému, v jakémkoliv objektu nebo provozu. Z výsledku pak odborní pracovníci vypracuji posudky na projekty nebo zprávy. Dále poskytujeme konzultace v otázkách střežení různých koncertů, festivalů a převozů VIP osob apod.

 Detektivní služby
 


Security Redon Plus provádí dohledávání osob, věcí a majetku, získává informace potřebné klientům v různém rozsahu. Security Redon Plus má velké zkušenosti v dohledávání leasingový předmětu a sbírání informací o daných osobách nebo pohřešovaných osobách.

 

 

 

 

 

                                                       zpět                                      zpět služby 

 

 

Proč právě Redon plus..

Agentura vznikala v samých začátcích, které byli těžké pro všechny začínající firmy, současné vedení firmy se skládá ze zakladatelů firmy a mohou se tak opřít o dlouholeté zkušenosti a poznatky v tomto oboru.

 

Zkušenosti nasbírané za dobu trvání firmy se kladně promítají do kvality služeb, profesionální přístup je dnes samozřejmostí a ani u nás tomu není jinak.

 

Je jen na Vás jak se k ochraně svého majetku postavíte, my jsme tu pro ty , kteří se rozhodli svůj majetek chránit.