1.

Zabezpečovací systémy

Provádíme profesionální instalace zabezpečovacích systémů nejen firemních objektů ale i domů, bytů a garáží. Součástí našich služeb je prvotní posouzení stávající zabezpečovací situace a seznámení s možnými riziky. Na základě Vašich požadavků Vám navrhneme ideální řešení zabezpečovacího systému a zpracujeme cenovou nabídku kompletní montáže-zdarma. Zajistíme záruční i pozáruční servis.

Celý systém navíc můžete napojit na nejmodernější Bezpečnosti centrum ve střední Evropě, kde operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z vašeho alarmu. V případě potřeby vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku ke střeženému objektu.

Jsme certifikovaný montážní partner českého výrobce zabezpečovacích systému Jablotron.

Ceník
2.

Kamerové systémy

Kamerové systémy se stávají nedílnou součástí našich životů. Střeží rodinné domy, obchody, kasina, benzínové pumpy,... Účinně chrání majetek a kontrolují pohyb zaměstnanců ve výrobních a skladovacích prostorech... Jsou tak významným pomocníkem v boji proti krádežím, kriminalitě a mají také preventivní účinek.

Kamerové systémy se skládají ze samotné kamery (vnitřní, venkovní, s infračerveným přísvitem,...), kabeláže a záznamového zařízení, kde si následně můžete obraz přehrát třeba 14 dní zpět, nebo ho sledovat živě. A to klidně na telefonu odkudkoliv na světě.

Mám zájem
3.

Přístupové systémy

Jsou ideálním řešením pro zvýšení úrovně zabezpečení a také komfortu v bytových domech. Výměna klasických klíčů za vstupní bezkontaktní čipy šetří čas, náklady a dává domům přehled v klíčovém hospodářství. Instalujeme a servisujeme přístupové systémy českého výrobce Czechphone ®, které jsou kompatibilní s námi dodávanými zvonkovými systémy tohoto výrobce. Dokážeme si však poradit i s přístupovými systémy jiných výrobců, se kterými máme zkušenosti (např. Laskomex, Dahua, Hikvision a další).

Mám zájem
4.

Audio a video telefony

Jsou zařízení napomáhající zabezpečení vašeho bytu či domu. Kamerová jednotka videotelefonu je umístěna na brance nebo u vchodových dveří. Samotné domovní videotelefony jsou pak uvnitř domu na libovolném místě. Obě tato zařízení jsou propojeny kabelem. Domovní videotelefony Vám umožní na displeji vidět osobu, která stojí za dveřmi. Prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru lze s osobou i komunikovat, aniž byste museli otevírat dveře. Tím zabráníte nechtěnému vniknutí do domu. Provádíme montáž jak nových tak i výměnu stávajících domovních telefonu.

Mám zájem
5.

Elektroinstalace

Provádíme nejen komplexní dodávky nových elektroinstalcí, ale i rekonstrukce a opravy zastaralých či nevyhovujících rozvodů nebo pravidelnou údržbu.

Mám zájem
6.

Datové rozvody

Provádíme instalace rozvodů počítačových sítí, instalace a zapojení datových rozvaděčů.

Mám zájem